חדשות

יחידות ומחלקות שלמות ב"מעייני הישועה" הועברו לבניין האשפוז החדש

במבצע מורכב הועברו למשכנן החדש המחלקות לכירורגיה עם יחידות הבריאטריה, הפרוקטולוגיה, האורולוגיה וכן מחלקות א.א.ג ואורתופדיה במרכז הרפואי בבני ברק

חדר במחלקה הכירורגית החדשה ב"מעייני הישועה" בבני ברק. צילום: דוברות בית החולים

המחלקות לכירורגיה כללית יחד עם יחידות הבריאטריה והפרוקטולוגיה והאורולוגיה וכן המחלקות לא.א.ג ולאורתופדיה במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק, הועברו בסוף השבוע שעבר במבצע מורכב למשכנן החדש. מדובר בבניין אשפוז מרווח שנחנך לפני כמה חודשים במתחם בית החולים. כל המחלקות הצטיידו גם בציוד מתקדם וחדיש.

העברת המחלקות היא שלב נוסף בהעתקת היחידות, שעד כה פעלו במבנה ישן, למבנה החדש. קודם לכן שוכנו בו המחלקות לטיפול נמרץ כללי וטיפול נמרץ לב ויחידת הצנתורים.

חדר אשפוז במחלקה הכירורגית החדשה ב"מעייני הישועה" בבני ברק. צילום: דוברות בית החולים

את המבצע המורכב להעתקת המחלקות יחד עם המאושפזים והציוד הרפואי ניהל המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים, יהושע יוסקוביץ .

"עתה", אמר, "המאושפזים במחלקות החדשות ובני משפחותיהם ייהנו מתנאי אשפוז משודרגים ומשופרים, מחדרים מרווחים, ממיטות וציוד מהמתקדמים ביותר וכן מתנאי שהייה מותאמים בדומה למרכזים המתקדמים בעולם". בימים הקרובים יועבר למבנה החדש גם מכון הלב, הממוקם כיום במתחם מרפאות החוץ.

המחלקה הכירורגית מנוהלת על ידי ד"ר משה קולר; פרופ' משה רובין ופרופ' אנדריי קידר מנהלים את היחידה לניתוחים בריאטריים; פרופ' עמי סידי וד"ר בנימין שלווה מנהלים את היחידה לאורולוגית מבוגרים; את היחידה לאף אוזן גרון מנהל פרופ' רפאל פיינמסר; את המחלקה האורתופדית מנהל ד"ר איתי הולצר ואת היחידה לאורתופדיה ילדים מנהל ד"ר לינול קופיליוביץ.

בית החולים מסר כי נפתחו עתה יחידה מיוחדת לכף רגל סוכרתית בניהולו של ד"ר מתי נוף ויחידה חדשה נוספת לפודיאטריה בניהולו של ד"ר איתן סביר.

נושאים קשורים:  בניין אשפוז,  חדשות,  תנאי אשפוז,  המרכז הרפואי "מעייני הישועה"
תגובות