חדשות

המרכז הרפואי מאיר יארח כנס בינלאומי בנושא כירורגיית כף הרגל והקרסול

מומחים בעלי שם עולמי מארה"ב, ספרד וסין יגיעו להרצות בכנס שייערך בשבוע הבא, כמו גם עמיתיהם המובילים בתחום בישראל

שבר בקרסול. אילוסטרציה

המרכז הרפואי מאיר בכפר סבא יארח ב-25-24 באוקטובר את הכנס הבינלאומי הראשון בנושאי כירורגיית כף הרגל והקרסול. בכנס ירצו כמה מטובי המומחים מארה"ב, סין וספרד ובין המשתתפים שיגיעו מחו"ל גם רופאים מדנמרק, פולין, יוון וויטנאם.

ד"ר אסקיאל פלמנוביץ', מנהל השירות לכירורגיית כף הרגל והקרסול ב"מאיר", יוזם הכנס

את הכנס יזם ד"ר אסקיאל פלמנוביץ', מנהל השירות לכירורגיית כף הרגל והקרסול ב"מאיר". בסיום הכנס, מסר ד"ר פלמנוביץ', שני רופאים מויטנאם ימשיכו ב"מאיר" בתכנית Fellowship לשם התמחות נוספת בבעיות כף הרגל ורופא מסין ורופא מדנמרק ימשיכו לביקור לימודי במחלקה לאורתופדיה ובחדר הניתוח.

המומחים המובילים מחו"ל, בעלי שם עולמי בתחומם, שירצו בכנס הם: פרופ' אניש קדקיה, מנהל תכנית הפלושיפ בכף רגל וקרסול בבית החולים של אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו, ארה"ב, שירצה על פגיעות סינדסמוסיז (יציבות קרסול גבוה), שימוש בתחליפי עצם בניתוחי קיבוע של הקרסול, קיבוע משולש בניתוחים חוזרים, ניתוח חוזר לקיבוע בוהן ראשונה ועל אבחון וטיפול בשברים בקרסול.

פרופ' מנואל מונטאגודו, מנהל יחידת כף הרגל והקרסול בבית החולים Quironsalud במדריד, ירצה בכנס על הפתולוגיה של גיד אכילס, על כף רגל שטוחה בקרב מבוגרים, על עיוות על שם מולר וויס, על כאבים בראשי המסרקים ועל סיבוכים בניתוחי הלוקס והלגוס.

פרופ' ג'יאקסינג גו, מנהל המחלקה לכף יד וכף רגל בבית החולים Yangzhou בסין, ירצה על הטיפולים בפציעות ע"ש ליספרנק.

בנוסף להרצאות האורחים ירצו בכנס מומחים לכף רגל וקרסול מישראל: פרופ' מאיר ניסקה, המנהל היוצא של המערך האורתופדי במרכז הרפואי מאיר, ירצה על פציעות ברצועת ספרינג; ד"ר מתי נוף, מנהל השירות לכף רגל סוכרתית ב"שערי צדק", ירכז בכנס יום דיונים שיעסוק במקרים מורכבים; ד"ר נתן ברוק, סגן מנהל המחלקה לאורתופדיה ב"שיבא" ירצה על חוסר יציבות כרונית בקרסול;  ד"ר שי טננבאום, אורתופד מומחה ב"שיבא" - על פתולוגיה של גידים פרונאלים; ד"ר שלמה אליאס, מנהל יחידת הקרסול וכף הרגל ב"אסותא אשדוד" - על מחלת פרייברג והנוירומה ע"ש מורטון; ד"ר עמיר הזה, אורתופד מומחה מ"הדסה" - על פציעות ליספרנק מינימליות וד"ר זאב פלדברין, מנהל יחידת כף הרגל והקרסול ב"וולפסון", על שברים בטאלוס.

לפרטים נוספים על הכנס ולהרשמה – ליחצו כאן.

נושאים קשורים:  כירורגיית כף הרגל והקרסול,  קיבוע של הקרסול,  כנס,  בית החולים מאיר,  ד"ר אסקיאל פלמנוביץ',  חדשות
תגובות