מינויים

מנהל חדש ליחידה הכירורגית של היד במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא

ד"ר ליאור פז, שהקים ב"מאיר" את המרפאה לטיפול בהפרעות מולדות בכף היד בתינוקות וילדים, מונה לתפקיד | מחליף את המנהל היוצא ד"ר פאול סגיב

ד"ר ליאור פז, מנהל היחידה לכירורוגיית היד ב"מאיר". צילום: ניר עמוס

המרכז הרפואי מאיר בכפר סבא הודיע אתמול (ב') על מינויו של ד"ר ליאור פז מנהל היחידה לכירורגיה של היד בבית החולים. בכך החליף את המנהל היוצא ד"ר פאול סגיב. ד"ר פז הקים ב"מאיר" את המרפאה לטיפול בהפרעות מולדות בכף היד בקרב תינוקות וילדים.

היחידה לכירורגיה של היד מטפלת במגוון המחלות, המומים והפציעות של הגפה העליונה - מומים מולדים, שברים, חתכים ומחלות כרוניות.

ד"ר פז עבר השתלמות מיוחדת בתיקון מומים של כף היד והגפה העליונה ב-Baylor College Of Medicine בטקסס, ארה"ב ובשובו לארץ שימש כמנתח מומחה בתחום זה במרכז שניידר לרפואת ילדים.

"יש חשיבות גדולה במיוחד להעלות את המודעות למחלות, המומים והפגיעות בכף היד וביד על מנת לטפל בהן בזמן הנכון ובאמצעים המתקדמים ביותר", אמר ד"ר פז עם כניסתו לתפקידו החדש. "אני גאה", הוסיף, "להוביל את היחידה הגדולה בתחום זה מבין בתי החולים של שירותי בריאות כללית והחזון שלי הוא להוביל מצוינות בתחום הטיפול בכף היד לצד הכנסת הטכנולוגיות החדשות ביותר הקיימות כיום לסל הטיפולים הציבורי, כולל ניתוחים זעיר פולשניים, החלפת מפרקים ושימוש בטכנולוגיות חדישות נוספות".

ד"ר ירון מושקט, מנהל המרכז הרפואי מאיר וד"ר נסים אוחנה, מנהל המערך האורתופדי בבית החולים, בירכו את ד"ר פז עם כניסתו לתפקידו החדש.

נושאים קשורים:  ד"ר ליאור פז,  כירורגיה של היד,  בית החולים מאיר,  מינוי,  חדשות
תגובות
07.06.2020, 20:40

דרך ארוכה ויפה ממעבדות האנטומיה בלילות שנה א' ב'סאקלר' - ועד היום
כיף לעבוד איתו
ניחן במזג נדיר